Події з життя навчального закладу.
ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
6 грудня — це свято пам’яті відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.
Майдан, свобода,
честь і гідність,
і боротьби високий дух,
єднання душ,
братерство, рівність,
за майбуття сміливий рух.
Стояли тисячі за зміни,
за справедливість і життя,
Спливають в пам'яті події,
Бо їм немає забуття...
Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи, віддаємо шану всім, хто стояв в той час на Майдані, хто загинув, відстоюючи право нашої країни на краще майбутнє, хто щиро прагнув змін і мріяв про квітучу демократичну державу.
Детальніше ...
У Андрушівській гімназії 27-го листопада відбулось вшанування пам’яті жертв голодоморів. День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентського Указу № 1310/98.
Детальніше ...
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить акція «16 днів проти насильства». Її мета привернути увагу учасників освітнього процесу до цієї проблеми, запобігти проявам жорстокого поводження, насильства в сім’ї, негативних явищ у шкільному середовищі.
З цією метою практичним психологом Садовським С.В. та соціальним педагогом Салійчук В.А. проводилися просвітницько-інформаційні й корекційні заходи: бесіди з елементами тренінгу «Як відстояти себе», «Як протистояти тиску однолітків», надано поради батькам і учням щодо безпеки спілкування в мережі Інтернет, підготовлена інформація для батьків на тему «Насильство в сім’ї». Зі старшокласниками проведено круглий стіл на тему: «Зупинимо насилля разом», де вони активно висловлювали свою позицію і вирішення даної проблеми. Розміщено в Google Classroom інформаційні матеріали щодо видів психологічного насильства, проведено психодіагностичну методику на визначення форм агресії Баса-Дарки.
Проведені заходи сприяли вихованню в учнів людяності, поваги один до одного і оточуючого світу, до аналізу власних вчинків і до чого це може призвести. Кожен учасник освітнього процесу не став байдужим до цієї проблеми.